Polsat – telewizja która ma mnóstwo sportu na swoich antenach

Polsat od kilkunastu lat ma na swoich kanałach bardzo wiele najważniejszych wydarzeń ze świata sportu. Przede wszystkim można tam obejrzeć praktycznie wszystkie najważniejsze imprezy w siatkówce takie jak mistrzostwa Europy, mistrzostwa świata, czy rozgrywki polskiej Plusligi i kobiecej Tauron ligi.

Do obejrzenia są tam również rozgrywki w koszykówce w Eurolidze oraz lidze polskiej.  Mają oni również prawa do turniejów ATP.

Jakie ligi piłkarskie można obejrzeć w Polsacie?

W tej chwili to do nich należą prawa do pokazywania ligi mistrzów w piłce nożnej, gdzie o najważniejsze klubowe trofeum na świecie walczą najlepsi piłkarze globu. Można również u nich obejrzeć spotkania pucharu Polski od bardzo wstępnych rund oraz pierwszą ligę, czyli zaplecze Ekstraklasy, gdzie drużyny walczą przez cały sezon o awans na najwyższy szczebel w Polsce.  Na kanałach Cyfrowego Polsatu można też zobaczyć rozgrywki w Czechach oraz Holandii.

Jakie jeszcze inne sporty można zobaczyć na kanałach sportowych Polsatu?

Nie tylko samą piłką nożną interesują się ludzie, dlatego znajdą tam coś dla siebie fani lekkoatletyki, ponieważ Polsat pokazuje wszystkie mitingi Diamentowej Ligi. Od lat można obejrzeć u nich również siatkówkę plażową i najważniejsze turnieje na świecie w tej odmianie siatkówki. Prócz Plusligi można zobaczyć także starcia we włoskiej lidze siatkówki, gdzie grają najlepsi siatkarze świata. Można również u nich oglądać World Games, czyli zawody przypominające igrzyska tylko jednak rozgrywane są tam dyscypliny, które nie są w programie olimpijskim. Polsat nieustannie walczy o prawa do jakiś nowych wydarzeń sportowych.

One thought on “Polsat – telewizja która ma mnóstwo sportu na swoich antenach

Dodaj komentarz